یادواره شهدای مسجد صاحب الزمان عجل الله - مهرآباد جنوبی

سخنرانی وزیر کشور در مسجد صاحب الزمان عج

| پنجشنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۲، ۱۰:۵۲ ب.ظ | ۲ نظر

وزیر کشور در سخنانی در مسجد صاحب الزمان عج منطقه مهرآباد جنوبی با اشاره به رهبری داعیانه مقام معظم رهبری و مقاومت مردم ایران گفت : دنیا فهمیده است که با زبان زور و تحریم نمی توان با کشورمان سخن بگوید.

در ابتدای مراسم بیانیه هیات امنا و مومنین مسجد صاحب الزمان عج توسط مجری قرائت شد که در بندهایی از متن مذکور دولتمردان را به ولایتمداری و اطاعت محض از ولایت فقیه و پایبندی به اسلام و انقلاب توصیه کرده بود . 

 عبدالرضا رحمانی فضلی گفت : دشمنان انقلاب هر کاری توانستند از تحریم و فشارهای مختلف کردند و فکر می کردند با این فشارها در ایران اسلامی اتفاقی می افتد ، اما مردم ما با غیرت و سربلندی در چارچوبی که مقام معظم رهبری تعیین کرده اند ، مسیر خود را طی کرده است . 

وی افزود : هم اکنون با کمک مردم و دولت تدبیر و امید ، شرایط همکاری و همدلی در کشور فراهم شده و وحدت و انسجام ملی تحت لوای رهبری محقق شده است . 

رحمانی فضلی مشکل اصلی کنونی کشور را مشکل اقتصادی اعلام کرد و گفت : مقام معظم رهبری با توجه به همین شرایط پنج سال است که سالها را با نامی اقتصادی نامگذاری می کنند . 

وی به تلاش دولت برای ایجاد ثبات اقتصادی در کشور اشاره کرد و افزود : دولت، شرایط خوبی برای تولید ، سرمایه گذاری و کاهش بیکاری در کشور بوجود آورده و محور اصلی بودجه سال آینده نیز تولید و رفع تورم است . 

وزیر کشور گفت : با توجه به منابع مالی طبیعی بسیار خوبی که در کشور وجود دارد ، امکان بر طرف کردن این مشکلات وجود دارد . 

وی اعلام کرد ظرف یک ماه آینده چند هیئت بلند پایه تجاری از جمله یک هیئت تجاری 90 نفری فرانسوی به ایران می آید و از کشورهایی مانند آلمان ، روسیه ، چین و برخی دیگر از کشورهای اروپایی نیز دعوت نامه های مشابهی دریافت شده است . 

وی جنایت های کنونی در سوریه را محصول برنامه ریزی و سازماندهی برخی کشورها مانند آمریکا دانست و گفت : اینها نه شیعه هستند و نه سنی ، بلکه گروههایی هستند که ابزار آمریکایی ها هستند با این حال مقاومت مردمی در سوریه دشمنان این کشور را وادار کرده است که به راههای مسالمت آمیز روی آورند . 

وزیر کشور پس از این سخنرانی به دیدار سه خانواده شهدای دفاع مقدس رفت . 

نخستین دیدار به خانواده شهیدان مرتضی و مصطفی مشایخی اختصاص داشت . 


وزیر کشور در این دیدار شهیدان را والامقامانی دانست که در همه شرایط باید به یاد آنها بود . 

رحمانی فضلی و هیئت همراه سپس به خانه شهیدان علی محمد و محمد رضا سرآبادانی رفت . 
علی محمد پدر و محمد رضا پسر خانواده سرآبادانی بودند که در جریان هشت سال دفاع مقدس جان خود را در راه دفاع از کشورمان فدا کردند . 


نظرات  (۲)

 • امیرحسین حاجی زاده
 • http://faslehayaa.blog.ir/
  لمس شدگی بددردی است!
  پاسخ:
  بد دردیه آقا ؟، بد دردیه . . . 
  سلام ...
  ممنون بابت اطلاع رسانی...
  بازم میگم مسجد صاحب الزمان (عج) پرچمش بالاست...
  انشاالله موفق باشید...
  پاسخ:
  سلام 
  خواهش .
  شما هم موفق باشید .
  علی یارمون